Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Spitali amerikan
Pershendetje nena, une sapo kam marre lajmin qe kam mbetur shtatazen dhe kam vendosur te ndiqem tek spitali amerikan3 . Por kur shkove te interesohesha per paketen e plote lexova tek kontrata qe perfshijne vetem analizat qe kane listuar, cdo sherbim tjeter do te behet me pagese edhe nese kam ndonje shqetesim. Doja nje sugjerim nga nenat qe kane lindur tani nese kane me shume informacion .
Key 12345 (2 muaj më parë)
Miamar Mia (2 muaj më parë)
spitali amerikan ne shqiperi?me mire merr paketen vetem te lindjes dhe beji vete vizita e analiza

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?