Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjente!!
Nana, kam lind me operacion po mas 1 dite me eshte koqit njana ane e ftyres sikur mem rrok permaja, jetoj jasht e ktu veq ushtrime mkan than me bo, a dini urgjent dicka qa muj me perdor ose kush kapas njejtin rast me u lshu ftyra ma shpejt, goja pom shkon si per anash edhe syni spom mshelet, flm shum per ndihm!!
Elmedina123 (2 muaj më parë)
Linda Is (2 muaj më parë)
Elmedina nje shoqes i ka ndodh si ty meniher si ka lind dhe ajo me ushtrime te doktori o shku gjdo dit dhe o duft koh pak ma a gjat meju lshu po tash osht mir krejt ju ka lshu mos u streso po ndodhke

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?