Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A ndikon gjidhenia ne mosmbetjen shtatezane?
Pershendetje nena,

A ndikon gjidhenia ne mosmbetjen shtatezane per here te dyte?

A keni ndonje pervoje ne kete ju lutem me tregoni. Sepse po tentoj per shtatezani te dyte. Kam djalin 1 vjet e gjysme. Po me qmendin rrethi duke me thene largoje nga gjiri sepse te ruan. Une ende s'jam e gatshme ta heq nga gjiri, sepse djali eshte i lidhur shume.

Nuk e di se çfare te beje, me keshilloni ju lutem!!
Faleminderit paraprakisht
Lola Lola (2 muaj më parë)
Flutra B (2 muaj më parë)
nvaret prej njerit te un ska pas mundsi me met shtatzan kur e kom pas djalin ngji edhe gjyshja jem thot qe. sa i ka pas fmit ngji ska met shtatzan asniher
(2 muaj më parë)
Tek un ska ndiku gjidhënia për mos me mbet ni vjet kur i ka pas qika kam tenu edhe e kam pas ngji pas 3 muajve kam mbet..a e ke bë naj kontrroll?
Lola Lola (2 muaj më parë)
Faleminderit shume umra dhe melosa. Edhe une mendoj qe nuk ndikon Te pakten kshtu e kam lexu ne internet, mirepo nuk e di pse nuk po mbes. Dmth mejhere pas lindjes se djalit me ka ardh cikli direkt. E kam me rregull çdo muaj. Dmth qe nje vit tentoj vazhdimisht çdo muaj por nuk po mbes.
A... R... (2 muaj më parë)
Lola nvaret prej organizmit, tek une ka ndiku.
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Jo nuk mendoj qe ndikon,une jam gjidhanese edhe shtatzan po ashtu
(2 muaj më parë)
4 her kum met shtatzan fmin ti pas ne gji Per mu so e vertet hiq

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?