Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi negativ, e merzitur
Pershendetje te dashura. Kam bere ivf sot dita e 16.pasdite bera nje test me urine por rezultoi negativ per neser ma ka caktu doktori Beta hcg jam ndilem te e bej ose jo, jam merzite shume, qe 7 vite neper mjek e me terapi..
Jona Jona (2 muaj më parë)
Jona Jona (2 muaj më parë)
Faleminderit shume sea dhe brikena.Do zoti sa me shpejt edhe ti te ngelesh shtatzene, se e veshtir pritja po fati jone qenka kshtu
Brik’ena S (2 muaj më parë)
Edhe une qe 6vite skam femije mirpo ivf as inseminim skam bere ende . Po presim gjithmone me shpresen tek zoti . Lutem per ty ashtu sikur per veten time te te gezoj sa me shpejt ya rabbi me evlad te hajrit o zot
Sea Sea (2 muaj më parë)
Me gjith shpirt lutem te dal testi positiv e me tu gzu zemra
Jona Jona (2 muaj më parë)
Faleminderit shume.Shume jam merzite sa ska me.Bisedova me dr.me tha prit deri te premten me vazhdu terapin e trstin te premten.Beta hcg spat force as guxim sot me shku me ba, po duroj deri te premten, edhe pse skam asnje simptome, koha e ciklit me ka kalu.Ashtu so e ka shkru zoti skam qa bej
Edina02 (2 muaj më parë)
Beje b hcg se testi me urin del negative. Une edhe mbasi e kom bo b hcg me ka dal pozitive testi me urin vazhdojke mem dal negative. Mos u shqeteso. Suksese ishalla me lajme te mira.
Linda Is (2 muaj më parë)
Ska lidhke testi me urin mundet me dal negativ provo edhe beta hcg kqyr qysh del mos i humb shpresat
LS (2 muaj më parë)
Pershendetje beje hcg pse mos e besh ku i dihet inshAllah testi qe ke bere ska qene i sakt.Te uroj me.gjith shpirt qe te jesh pasi shum mire e di kete ndjenje se edhe une qe 6 vite skam femije,edhe une mendoj per ivf por akoma skam filluar me procedurat
Miamar Mia (2 muaj më parë)
ku jeton?cfare klinike e ke bere?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?