Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kush ka pas probleme me veshkat ne shtatzani , jam shqetsu
Nana sot kesh te mjekja dhe me tha se veshka e majt tu ka rrit mashum se tjetra un shkova se kisha dhimt dhe hala kam tash , edhe tha nede nuk tnalet dej neder ma dha 1 antibiotik e tha me ardh mem lajmru
Shum po tutna a asht rrezik shum jam shqetsu
Lorina Selimi (2 muaj më parë)
Linda Is (2 muaj më parë)
Jo me dhimt jo vetem jet me e madhe un hala e kam
Lorina Selimi (2 muaj më parë)
Po mu dhe me dha 1 antibiotiq vetem tash mka than n8 or me pi buscopana doktoresha Seriozisht gjithmon jet ashtu edhe me dhimt e hapa a?
Linda Is (2 muaj më parë)
Me muajin e 7 mu ka rit po ndodhke ne shtatzani metu rit edhe gjeth ka met mbet ashtu beso qe kom haru se kjo mk ndodh qe 10 vjet ne shtatzanin e par po me terapi e kalon mos u shqetso vetem te ndalet dhimta dhe infeksioni te kaloi e mos te kapin dhimt e mdhaja se un kam pas shum dhimt
Lorina Selimi (2 muaj më parë)
Linda is Ne cilin jav je kan ti? Un jam n33+4 Ama pse nurin sm kan than tash kam pas termin para 1 jave sm tha ki infektim urin Apo ska tbaje kjo me urin? E sot kts kesh Pse rritet veshka a e din se mu sma sjpjegoj
Linda Is (2 muaj më parë)
Pershendetje po edhe mu mka ndodh ne shtatzani me qik mu ka rit edhe kom pas dhimt 1 jav ne spital kom nejt se ish rezik prej dhimtes tveshkeve met kap dhimt e fmis kshtu mpat thon doktori edhe kom mar infuziona edhe e kom qu shtatzanin deri nfund mir mos u shqetso kalon

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?