Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Marramendje humbje ekuilibri
Jam nhall spe di a jam per doktor a psikiater a qka kam humbje ekuilibri sdi me hec mdoket marramendje tash pas lindjes mu kan theksu ma shum se gjith kum pas ksi problem edhe pas lindjes se pare kam qene keshtu skam lan mjek pa shku kam pas ba para 2 viteve cd trurit nrregull mka dal bre qka muj me pas a u kan najkush qeshtu
1485 (2 muaj më parë)
1485 (2 muaj më parë)
Po kahtu dhimbje te qafea nuk kam veq kir ta uli kryt sidomos menxi e qoj perpjet se mirren shum ment edhe ngjum sdi bre qka me ba
Orkidea Shahini (2 muaj më parë)
Mos e ki nga ankthi dhe stresi ? Me shkruj mesazh
Miamar Mia (2 muaj më parë)
https://www.koha.net/lifestyle/193373/marramendja-dhe-semundja-e-veshit-te-mesem/
TARAAJ (2 muaj më parë)
Munesh me pas dhe spondiliatroz ne qafe e kam un shum te theksume ka dit nuk cohemnga krevati nga marrja mendve lyje me ibuprofen gel me at kamghetcik rehat
Zana Zana (2 muaj më parë)
Zakonisht marramendja shkaktohet kur kristalet e veshit te brendshem lekunden. Nuk osht diqka qe ta rrezikon jeten po osht shum e zorshme se te humb ekuilibri. Nese je ne kosove interesohu edhe shko te dr.Dren boshnjaku ne vushtrri osht. Me disa ushtrime te kokes te kalon. Gjitha te mirat

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?