Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

dhjami i barkit
pershendetje nena sinjeni ?
Kam njenpytje per dhjamin e barkut mu mka met shum bakru mdallohet kam fillinme ba usbtrime iq sdi a ka me pas efekt a ka naj nan qe ka bo ushtrime osw si e kini largu barkun e tepet ?
Dritaaa .. (2 muaj më parë)
Sea Sea (2 muaj më parë)
Drita edhe mu ma's lindjes 3 mka met katastrof sun p3 shoh vetin si me qen shtatzan e ushtrime skam kohbedhe nerva kam porosit nje lloj qaji pee dobsim quhet go slim e neser mvjen ta shoh a ka rezultat

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?