Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Djep-beshik
Pershendetje nana ju qe jeni ne gjermani a kini djep qe se perdorni se me ble t ri perime pak shtrejt e thash tpys nese kini najnjona qe osht ti nejt djepi qe si vyn ma ja kisha ble flm kush em pergjigjet
Tina Tina (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?