Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Testi
Pershendetje Nena.desha tju pyes ne ditet e ovulimit e mundet me dal testi shtatzan8se me njeren nga vizat te holle.e these vija e dyte del me vone.test clear blu Kam ber.faleminderit
Hira Hira (2 muaj më parë)
Hira Hira (2 muaj më parë)
Faleminderif e dashur.
K I (2 muaj më parë)
Nuk ka gjasa veq nese ke ovulu me heret e nuk e ke dit. Po bazohem ne faktin qe nditen e ovulacionit veza leshohet dhe I duhen deri ne 48 or per fertilizim, plus rrugetimi I vezes se leshut nga tubat deri ne miter I duhen 5dpo deri 12dpo per me dal testi pozitiv (dpo-dite mbas dites se ovuluimit).

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?