Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

djali 7 jav
Pershendetje nana e kom djalin 7 jave po osht femije shume i shtir osht i lidht veq per mu don me flejt ne dor tem edhe ne gji si ta leshoj ne krevet zgjohet ose duhet me ra bashk me to ne krevet e me nejt me to deri t qohet se si t qona prej krevetit meniher qohet edhe ky. Biberonin nuk ma pranon ja kom ble 6 lloje nuk e merr, a muni mem tregu ju qysh jau keni mesu fmijve t juv. As nuk ka qef me la 2 minuta i kom afat me la e tani 30 min i boj deri ta veshi tu kajt tu e qetsu tu ja vesh ni tesh. as nuk don me dal me qit me kolic me shetit dje koha shume e mir 5 minuta veq ja nisi me kajt me t madhe. Un jetoj jasht edhe veq me burr skom ndihm prej kerkujt se krejt familjen e kena ne Kosove jom lodh shum fizikisht e psiqikisht. Familjart po thojn ndrron kur ti bon 3 4 muj ama qaq shum qe sosht i msum me asni sen spo ma merr menja qe mun mi ndrru krejt a muni mem tregu pak prej provojav t juve sa kan ndrru fmija kur i kan ba 3-4 muj .
Tina Avdiu (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?