Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gripi
Pershendetje gra ekom qiken 2 muj ka pas temperatur po tash ika kalu po veq gjum po rrin minci pe qoj me pi me gji ekom ket porblem sekom pas ma heret ju pershendes Q.f
Qendresa fazliu (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?