Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashtqitja te femija 8 muajshe
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mir
Sot ne mengjes u shqetcova shume sepse vajza e kisht ber nevojen e madhe keshtu po e postoj foton ju lutem qe ta shikoni
Enila Ademi (12 ditë më parë)
A J (12 ditë më parë)
edhe qika jem i ka 8 muj kur i kom jep quinoa edhe qat dit edhe kivi e ka bo diqka te ngjajshem veq qato zi si ma te shkurta edhe farat e kivit spo di qka ka honger qika amo prej ushqimit me siguri
Dorina Tina (12 ditë më parë)
Enila qka i ki jep me honger ? Prej ushqimit besoj e ka se djali dje qe honger shpageta e boni pak ma portokall jashtqitjen e su bona merak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?