Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Jashtqitja te femija 8 muajshe
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mir
Sot ne mengjes u shqetcova shume sepse vajza e kisht ber nevojen e madhe keshtu po e postoj foton ju lutem qe ta shikoni
Enila Ademi (7 muaj më parë)
Sea Sea (7 muaj më parë)
Mos i ke dhen banane ne mbrrmje mbram

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?