Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pesha foto ne muri
Prsh nena jam 24 javshe ekam publikuar nje foto ne muri adin najkush si shikohet pesha dhe gjatsia ne at foto qe kam bere ultrazer pasi qe tek mjekja ime nuk me tregon asnijer
Liridona Mgs (12 ditë më parë)
aulona kryeziu (11 ditë më parë)
prsh e dashur , edhe un jam 23+3 edhe mu mjeku ne asni kontroll nuk me tregojke kurgjo ne detaje vetem beba esht mir , kontrollen e fundit qe e pata 20 javshe e pyta a mundet mem tregu qysh esht beba me pesh edhe me tregoj . Tkisha than edhe ty pyte mjekun e dashur se kta mjekt po pritojn edhe me fol

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?