Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ngulqim ne fyt e frymarje
Prsh nena
Po behen disa muj qe po ndij shtrengim ne fyt edhe frymarje te veshtir, analizat gjakut fytit me dalin mire, edhe analizat tiroides normale,pak nke ftofje mkapin simptomat ma teper, mka mbet detajisht gjandren edhe mushknit me i kontrollu se diagnozen ende spo munden me ma zbulu, ju lutem nga pervoja qka mundet me qene?
Elazas (1 vite më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?