Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ngulqim ne fyt e frymarje
Prsh nena
Behen disa muaj qe kam nguqlim ne fyt e frymarje,analizat gjakut dhe fytit mdalin mire,gjandre normale,pak nje ftofje mkapin simptomat saqe duhet spital me shku,mka mbet gjandren detajisht me kontrollu edhe ct mushkrive,ende skam diagnoz, a ka pas ndonjera simptoma tilla?
Nina Nina (11 ditë më parë)
Nina Nina (7 ditë më parë)
Tsh-ja te un eshte 0.70 normale Skuqje nfyt edhe qielz po kom analizat krejt mire
Flutra B (9 ditë më parë)
qat koh kur jam kan keq tshn e kom pas 2.45 edhe mthan normale amo un veten keq e nisha edhe nonstop dhimbje fyti ankth kom desht me lujt rrahjet e zemres nalt mas 6 muj kur i kom ba apet mka dal 4.72 shum pak amo ja nisa me perdor kokrra ,un i kam ba analiza tgjakut edhe ultrazan gjendres tiroide shum pak mkan than ja ka nis
Nina Nina (9 ditë më parë)
Flutra ty qysh tkan dal analizat e gkandres apo sonografia?
Nina Nina (9 ditë më parë)
Flutra te gjitha analizat e gjandres edhe sonografia jane mire, po dyshoj pas covidit mka lon me infeksion te bronsheve ose asmen ende kom kontrolla
Iliriana Iliriana (10 ditë më parë)
Mund tna tregosh pastaj qka ka ndodh
Flutra B (11 ditë më parë)
ake ba analiza tiroideve ? se ekzakt kto simptoma i kom pas
Nina Nina (11 ditë më parë)
Po veq po thojn sosht nga fyti
Iliriana Iliriana (11 ditë më parë)
Dhimbje fytit a ke pas

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?