Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Goja tek djali
Pershendetje nena tu ja pastru sot dhembet djalit mishit i dhembeve ju kish bo krejt i kuq edhe si i ajte bile i qiten gjake edhe ja filloj djali ne qajte kur ja shiqoj gojen krejt te ajte...ka pas temperatur pram..a mundet me qen infeksion jam shum ne merka faleminderit
Erta A (10 ditë më parë)
Erta A (8 ditë më parë)
Kila djali ka 20 dhembe dmth i kan dal krejt..e pata te mjeku tha ka pak bakterie e ja qiti ni ilaq e po besoj qe ju heket faleminderit shum inshallah sa ma shpejte te gzon zoti edhe ty
Erta A (9 ditë më parë)
O zott jam shum ne stres djali neser ka kontroll te mjeku i dhebeve sepse ktu veq ne termine bile ajo mjekja tha mos u boni marak se ka mundesi qe i dalin dhembet permbi dhembe...sot ju ka bo mishi shum ngjyr vjollce...kur lexova komentet tujaa du mu cmende...
Lea Sadiku (9 ditë më parë)
Po infeksion edhe duhesh me qu urgjent nspital. Vajza ime ka pas infeksion ne mish te dhembeve edhe ju ka aj goja gjate nates , ne mengjes kur e kom pa e kom qu direkt n'emergjenc edhe qat dite krejt analizat ja kan bo per shkak than se munet mi kalu ne gjak infeksioni. Edhe ka perdor antibiotik 1 jav kam qendru ne spital.
Nina Nina (9 ditë më parë)
Me siguri ka ndonje infeksion, patjeter te mjeku me strisho te gojes fytit eshe analiza tjera
Kila (10 ditë më parë)
Prsh erta mundet prej dhembve mepas temperatur edhe mishi dhembve munet prej dhemve qejan tuj dal edhe pse nuk jam nane kom ni ishalla eke me ymer e neve nagzon zoti shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?