Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pergjigje ju lutem
Pershendetje nena jam ne javen e 17 dhe jam e shqetusar se me se shumti ne mengjes po ndjej si dridhje barku dhimbje jo po sikur dridhje te rrymes spo di ta shpejegoj si gerqe po gerqe si me rrym kur ndrroj krah ne shtrat edhe kur zgjohem ne kemb a ju ka ndodh edhe juve se jam me marak flm shume per mirkuptim
Lina Selmanak (12 muaj më parë)
Albania Albania (12 muaj më parë)
Po nese veren se eshte dicka jo mormale njofto gjinekologun konsultohu ne telefon para me te nese ske kohe apo mundesi vizite tani per tani
Lina Selmanak (12 muaj më parë)
E kom ndje bebin por kjo eshte ndryshe me liget bakru prej qeti ngerqi krejt barkun e perfshi si me than muskujt e barkut amo jo dhimt veq si dridhje krejt barkun
Albania Albania (12 muaj më parë)
Mos ndoshta po e ndjen bebin ? A e ke ndjer ndonjeher deri tani ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?