Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ovulim-sekrecione
Pershendetje Nena,

Desht ame ju pyt a ka pas ndokush ovulim me sekrecione te kafta, une me heret ovulim kom pas gjithmon me sekrecione te bardha po ksi heri me te kafta, a mundet ndokush me tregu, pasi ne diten 16t me jan shfaqur nuk e di se qa jan,

Faleminderit.
Fjolla Fjolla (8 ditë më parë)
Artemisa Vetaj (8 ditë më parë)
Innshaaallah fjolla merr naj lajm te mir ket muj Mua mkan ndodh Nje dit ose 2 dit Mund te kesh ovulim te vonshem pasi ke then qe ske pas fare ovulim Sepse mua mka ndpdh qe kam perdor clomid dhe kur kam shku per kontroll skam pas ovulim Tani e bera njr eko pasi kisha dhimbje fund barkur ishe 3 dit para se me ardh cikli. Mtha mjekja qe sot ke diten me mbet shtatzane . Mund ndodht ovulimi ne cdo koh
Fjolla Fjolla (8 ditë më parë)
Sa dit mundet mu zgjat keto sekrecione
Shine Mustafi (8 ditë më parë)
Eshte normale gjate ovulimit skrrecione te bardha apo te kafta. ( ndodh qe nuk je pastruar mir muajin e kaluar edhe per at ndonjeher mund te vijn mestruacione te kafta)
Fjolla Fjolla (8 ditë më parë)
Po kom tentu keto dit, po dita e 16t e ciklit esht mendoj ende heret per test shtatzanis
Ada Rexha (8 ditë më parë)
A ke tentu per shtatzani, beje nje test gjaku per siguri pasi qe qenke ne diten e 16 dhe testi te tregon sakt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?