Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per dobesim
Pershendetje nena .Duante pyes cfar keni perdor per tu dobesuar,ndonje caj apo ushqim .
Un dua te dobesohem sepse jam fry shum prej ktyre kontraceptiveve .
(1 vite më parë)
Rexhina (1 vite më parë)
Pershendetje Artemisa,, per cfare po i perdor kontraceptivet? Per crregullim te ciklit? Sepse te njejtin gabim kam bere dhe une para 4 5 vitesh dhe arrita ne nje gjendje katastrofe me peshen dhe po e vuaj dhe sot e kesaj dite,, marrja e kontraceptivit per crregullim cikli eshte gabimi me i madh, une per momentin po perdor Duphastone qe nuk ka asnje efet anesor.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?