Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vonesa e ciklit!!!
Pershendetje nena, sic disa nga ju e dine po tentoj per nje bebe po akoma asgje kemi hyre ne vitin e 2. Kete muaj me esht vonuar cikli si kurre me pare 5 dite. Asnjeher skam pas vones po testi po me del negativ. A keni pas ndonje rast qe ju ka dale pozitiv me pas pasi kam ovuluar vone kete muaj ne diten e 19 te ciklit rreth dates 2/3 Mars dhe ciklin e kam gjithmon 26-28 ditesh maximumi. Sot esht dita e 33 dhe asnje shenje te periodave. Faleminderit nena ju perqafoj!
Aen Nea (1 vite më parë)
Ariana Morina (1 vite më parë)
Uroj me gjithe zemer kete here te kesh shume fat me nje bebush te shendosh!
Albania Albania (1 vite më parë)
Bej nje beta hcg qe tmos rrish ne pikpyetje dhe ishalla te ka nimu zoti e ishalla tmushen kraht me evlad . Plus do ishte mire ta dish saktesisht per te mare vitaminat e ber kontrollat qe ne fillim te shtatzanis . Hajde ishalla more zot gzohesh

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?