Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

kancer i gjirit
pershendetje nena ime eshte diagnozifikuar me kancer gjiri dhe esht ne fazen e hershme operimin e par e ka perfunduar tash e ka operimin e dyt, a ka dhimbje pasi qe ta hek komplet gjinin sa munden mi zgjat terapit gjithqka qe dini nese kishit mujt mem ndihmu se jemi shum te shqetesuar
Diellza Gashi (7 ditë më parë)
M Kryeziu (7 ditë më parë)
Diellza uroj per nanen tane ma te mirat . Un e kam motren u operu qe 2 vjet gati po edhe ajo e ka vrejt heret edhe shum mir e ka kalu veq 4 terapi i ka ba 1 her ne muj e ka mar ka njo 4 muj ren edhe rrezatime ska ba hiq se ska pas nevoj . Inshalla efhe nana jote e kalon leht si motra ime
Anaa Anaa (7 ditë më parë)
Diellza uroj qe sa me shpejt te sherohet nena juaj! Te preferoj qe ti largoj te gjitha produktet e qumeshtit ngase ato jan qe prodhojn qelizat dhjamore dhe pata lexuar nje artikull qe nje paciente me kancer gjiri pasi qe kishte eliminuar ne teresi produktet e qumeshtit u sherua nga kanceri i gjirit. Lexo ne google per kete tem dhe do shohesh qe ka shume lidhshmeri qumeshti me kete lloj kanceri. I uroj sherim sa me te shpejt

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?