Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nenat nga mitrovica
Pershendetje te dashura nena uroj te jeni mire ju dhe familjet tuaja!
Ju lutem a me vjen dikush ne ndihme me ndonje gjinekolog/gjinekologe te mire ne Mitrovice ose ne rrethin ku keni kaluar mire me te , nje gjinekolog qe eshte i mire ne profesion edhe i komunikueshem me pacientin ?!
Faleminderit paraprakisht !
Ariana Morina (1 vite më parë)
Ariana Morina (1 vite më parë)
Faleminderit shume per pergjigjjet Se une jam paciente e avni fejzes po ma livdojn si mjek por nje qka po me pengon se shume pak komunikon me pacientin te pakten ne rastin tim
Trina Trina (1 vite më parë)
Pershendetje, une shtatzanine e para e kom ndjek te Gezim Beqiri eshte shume mjek i mire, tash edhe shtatzanine e dyte jom duke e ndjek te ky. Eshte komunikues dhe shume i kjarte, ne lindjen e pare me ka qendru afer deri sa kom lind edhe e ka ndrru ndrrimin ka dal kujdestar vetem qe mos me me lon vetem
(1 vite më parë)
Pershendetje . Un shtatzanin e par jam ndjekur me vjollca citaku.edhe ne lindje ka qellu ajo mka ndohmu shum. Shum mir komunikon , per mu kjo esht e mir

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?