Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Pyetje me rendesi
Pershendetje nena jam shtatzan 5 jave
Kur esht koha e duhur per nje kontroll, mos esht heret 5 jave per eko
Ne cilen jav te shtatzanis e keni ba kontrollen e pare?
Fjolla Fjolla (2 muaj më parë)
Gentiana Isufi (2 muaj më parë)
Pershendetje fjolla a jan shtuar simptomat tek ju?
H M M A V (2 muaj më parë)
Urime per shtatzanin te shkofte mbare deri ne funde e me nje bebush te shendetshem inshalla
Fjolla Fjolla (2 muaj më parë)
Vjellja te disa mdoket fillon prej javes 6 ose 8 po ishalla na nuk e kemi at fat me vjellje E na shkon sa ma mire deri ne fund
Gentiana Isufi (2 muaj më parë)
Po edhe une i kam keto simptoma te njejta , nuk e di vjellja prej ciles jave fillon se ajo pak ma problem
Fjolla Fjolla (2 muaj më parë)
Gentiana isufi edhe un neser hi ne javen e 5 kam pak lodhje gjum dhimbje tbarkut edhe tw shpines ama te rralla
Gentiana Isufi (2 muaj më parë)
Fjolla edhe un njejt edhe 3 dite hi ne javen e 5 hala skom ba kontroll ,a ka fillu naj simptome e shtatezanis te ti?
39 (2 muaj më parë)
Urime shtatzani te mbar 6jav e 5 dit shtatzanin e fundit
A J (2 muaj më parë)
Urime Fjolla ishalla te hec qysh osht mas miri deri ne fund , une javen e 6 veq e ka vertetu shtatzanin edge mka thon vitaminat mos mi nderpre kurgjo smka thon ma shume , mas miri ka java 7-8 une smujsha mu duru jom pas shku ma heret , osht me rendsi vitaminat meri
Fjolla Fjolla (2 muaj më parë)
Jo nuk esht punaa vetem te qefi ama esht puna te frika mos po m ndodh diqka masi qe esht shtatzania e par e nuk e di qysh shkon puna e vizitave Edhe kam pa shum nena qe kan pas abort spontan ne javet e para per at arsye edhe kam Pyt
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Urime shtatzania Inshallah te shkon mir deri ne fund. Ku une jetoj nuk bajn kontroll para javes 11-12 kshtu e llogaritin ne baze te ciklit te fundit nese kishe mujt me prit edhe 2 jave mir ish kan se e di qe ki qef me shku
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Urime per shtatzanin ishalla te shkon mbar e mirderi ne fund , prit edhe pak se un kontrollen e par e kam bere me 7 /8 jav mduket edhe ja kam degju zemren
Fjolla Fjolla (2 muaj më parë)
Urime shtatzania fjolla,edhe pse emrat e njejta haha
(2 muaj më parë)
Urime per shtatzanin Innshaaallah te shkon mbar e mir . Prit e nje jav edhe shkon .
Layla (2 muaj më parë)
Pershendetje fjolla Une e kam bere ekon e par ne javen e 9. Ma heret nuk mka lon termin por une jetoj ne gjermani. Dhe tani jam 32 javesh shtatzen, dhe shum pak me ka bere eko se me thoshte nuk eshte e mir per beben.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?