Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

E shqetesuare
Pershendetje nana dashta me ju pyete eshte diqka shqetesuse kur djali i perserit fjal shembulle un jam tu fol diqka me burrin ky na ndegjon edhe e perserit ...e pyta nje logopete tha nese vazhdon me perserit duhesh me dergu te mjeku..u shqetesova..djali i ka 2 vjet e gjys..flet shqip pak edhe gjuhen ku jetojm...a ka pas raste dikush si temin faleminderit
Erta A (2 muaj më parë)
(2 muaj më parë)
Mos u bo merak . Me kta mjek.Keq me petserit fjalt keq mos me reagu hiq. Mos valle jeton ne suedi ti apo te ngaterroj me dike tjeter?
Erta A (2 muaj më parë)
Artemisa po ky qka degjon perserit..burri i fol ne gjuhen qe jetojm ndalet e ndegjon edhe i kap fjal kur i duhet i perdor...valla edhe qita mjek na smujten faleminderit per komentin
Erta A (2 muaj më parë)
Liridona po edhe djali jem shembulle jem tu fol diqka me burrin naj perserit fjalt ose jam tu fol me familjen tem qka ndegjon i perserit kendojm bashke qka thom un thot edhe djali..mi imiton edhe gjestet...eshte fmije aktive edhe be kopsht edhe ne shtepi eshte shum social lun me fmije i don shum eshte fmije i qete nuk ben sherre nuk shtyhet me fmije kurr..i bene disa gjera qe fmijet 10 vjete nuk i bojn..kete ma ka than edhe edukatorja..ama qajo mjekja um shqetesoj tere naten skam fjet edhe tu agjeru zoti madh faleminderir per komenti ma lehtesove zemren allahu te rujt
(2 muaj më parë)
Erta mos u bo merak se fmija persit fjalet sic degjon ..sikur njenkeng qe e degjon dhe e perserit . Ku jeton ti mjekt vec po tbokan merak kot
Liridona Mgs (2 muaj më parë)
Jo moj kurgjo so edhe un folsha me nanen tem sot ntel qka folsha une qika jem mi perseritke 2 vjet ika kshu mir o kesh lun nget fol shum mir fol amo shembull une ithojsha nanes tem aje mir qyshje tana eshe qika jem ma bojke aje mir qyshje edhe keshke kurgjoo so mos uban marak

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?