Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vlera
Prsh , une skam fare info dhe eksperienc me vleren e beta hcg pasi qe ne shtatzani nuk me kan bere testin e gjakut! Motra eshte shtatzan 3/4 javshe sipas doktorit sot i kan bere analizen e gjakut dhe vlera eshte 640,0 mul/ml !! Ka shanca per binjak sipas vleres ? Pasi qe asaj i duket e lart vlera!
J A J (2 muaj më parë)
J A J (2 muaj më parë)
Aha dmth qenka vler normale per 1 bebe , urime ty inshallah te shkone mire e mbar deri ne fund me nje bebe te shendosh. Flmm
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Une 5 dite para ciklit e kam ba analizen e gjakut edhe vlera ka dal 946 po eshte vetem nja

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?