Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prsh!
Prsh , eshte pak jasht teme po nese ndonjera nga ju ka info! Shpesh po me kap dhimbje ne gjysmen e ftytyres dmth, prej dhembit ne nofullen lart , syri koka krejt pjesa anen e majt ! Syri shume sikur do me me plas ! Mbrem naten ma nxori gjumin dhimbja po detyrohem me u ngre me qendru ul deri po me qetsohet pak , ose me u kthy anen tjeter per te flejt! Çfare mund te jet , a eshte migren ? Apo ka te boje me tensionin ? Ju flm
J A J (10 muaj më parë)
Remzije Mehmeti (10 muaj më parë)
Ose ose pagjaksi je boni analizay un kom pas dhimt mkan dhuru gjak . Mbas shtayzanis se par kom pas pjesa e majt komplet mtherrke mkan thon qe jr pagjaksi ...
J A J (10 muaj më parë)
Atejrim , me fal se skom mujt me tu pergjigj me heret ! Flm prej teje isha ne kontroll sot dhe me than mundet me qen migren!
Atejrim Gashi (10 muaj më parë)
Mos eki prej promajes ?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?