Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Urgjent ju lutem nëna
Kam vajzen 3 muaj e gjysmë kam pas deri me tanii ngjii mirpo me është larguu nukk kam më gjii qe nje javë qumshtin pluhr nuk e merr asnjerinn hiqq kom provu thuajse gjitha llojett mirpoo asnjerinn se merrr se pinn me i dhan me zor vetem e vjelll peshh nukk kishh shtuu hiq jam shumm ne stres a kenii pas ndonjera rast te tilll dhe si kenii vepru sepse pediatri thot provoo se ndodhta e merr po kjoo nukk po e pinn asnjerin llojjj
Melisa Tasholli (21 ditë më parë)
Remzije Mehmeti (7 ditë më parë)
Edhe ku ka ma keq s eme pas gji edhe mos me ta dashten ,,,, 3 muaj e kam djalin aj as we i ka dasht me afru ne goj e le me pi me zor e majsha u tranoke tu kajt edhe se dojke . Tash o tu pi Hipp Combiotik 1 me shishe philips avent edhe ka shyu pesh shum mir
Baby Mine (21 ditë më parë)
Melisa urgjent nderroja shishet, provo shishet e ave tit dhe firmes nuk, dhe qumshtin merrja nutriben natal pro, kete ma ka rekomandu pediatri sepse esht pa vaj palme
Melosa Aliuu (21 ditë më parë)
Edhe po dorina e paska than shishet e aventit jane te ngjashme me gji provoja
Melosa Aliuu (21 ditë më parë)
Qysh edhe e paskan cek kalimi prej gjinit ne shishe nuk eshte i leht,bebit nuk po i pershtatet forma shishes don pak kohe qe me pranu mos ia ndrro qumshtin provoje me nja por ndrroja shishet. Tu e luhat e tu ja ofru ngadale e pranon mos u streso per pak dite msohet
Dorina Tina (21 ditë më parë)
Melisa un i perdor shishet philips avent edhe qumeshtin pluhur aptamil e skam pas problem prej fillimt e deri tash sja kam ndru , mos i ndrysho shum me ja provu lloje te ndryshme se ajo e vogel , ndoshta i ki jep shum qe po ta vjell a ja jep me ml qysh shkrun aty po ka raste se pijn krejt sa don vet le ta pin mos ja jep me zor , isvalla e gjen diqka qe i pershtatet se gjynah me lon unt , Zoti te ndihmoft pyte pediatrin niher qka te preferon , fillo e jepja ne gjum kur eshte qe untohet e pin besoj msohet
Arbresha Krasniqi (21 ditë më parë)
Pershendetje Nuk besoj qe osht faji te qumshti po te shishja tlutem nese ki mundsi provoje cdo lloj shishe, kqyr ndoshta e gjon ndonje shishe qe osht e ngjashme me gjirin.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?