Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

A eshte abort nena kjo
Pershendetje nena shpresoj qe jeni mir deshta tja bej nje pytje motra jem
Osht shtatzan 5jav ka pas gjakderdhje ka pak 4 dit edhe para 2dite ka pas dy copa si gjakut edhe ju ka ndal gjaku ska mo gjak a ka mujt me pas abort sepse eshte bo marak shum shkon te mjeku po une spe kuptoj a ka bebe qat ultraza nese ka ndodh naj kujt analizat mir kan dal
Tina . (19 ditë më parë)
Melosa Aliuu (19 ditë më parë)
Ateher mjeku eshte desht me ja shkru analizen e gjakut te perseritun per mos me lan ne stres dy jave po besoj qe e ka pa shtatzanin nese jo kish than se abort nese nuk ish pa asgja shpresoj te bahet ma e mira
Albania Albania (19 ditë më parë)
Varet tash se jan shum teori perderisa bashkimi gestacional shihet dmth ska deshtu dhe perderisa analizat jan mire . Se nese sdo shikohet bashkimi gestacional tpakten dhoma mjeku do thonte eshte abort . Mund te ket qen hematom ose shtatzani me binjake . Ishalla e nimon zoti kto kohe motra le te rrije shtrir e tmos sforcohet deri sa ta dije rezultatin e sakt tmos bej lojra me veten .
Tina . (19 ditë më parë)
Osht kan te mjeku ka than ajde mas 2jave apet
Melosa Aliuu (19 ditë më parë)
Ne momentin qe gjate shtatzanis ka gjak duhet me u lajmeru te mjeku gjithqysh. Na ketu mujna me than se po abort se dikush ka abortu kur ka pas gjakderdhje Dikush munet me thane jo edhe pse kom pas gjakderdhje shtatzania ka shku mire,asnja nuk jem njejt. Vetem mjeku mundet me ja spjegu

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?