Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mbas abortit???
Pershendetje shpresoj te jeni mir me gjeth bebushat e mir,nena deshta me ju pyt kum pas abort me 24 Korrik deri me 5 gusht,tani cikli me erdh prap me 30 gusht deri me 6 shtator apet me erdh me 13 shtator a asht nermal apo asht diqka me duhet me shku me ba nje kontrolll ,me 28 gusht para ciklit kum pas kontroll krejt mjekja me ka than asht ne rregull me anliza kan ra vlerat se jam ba marak ju faleminderit te gjithav nanav???
Lenaa .. (8 muaj më parë)
Riana H (8 muaj më parë)
Lenaa .. Ani mir shum . Innshaaallah te gezon zoti sa me shpejt
Lenaa .. (8 muaj më parë)
Alba alba faleminderit shumm ishallla faleminderit ,Riana hysni faleminderit shumm nuk eh di isha tek mjekja me tha nermal asht me pas kshtu creegullime se isha ne merka psee prap mem ardh aq frik,krejt tha ne rregull je vetum me tha me prit edhe niher edhe nje cikel mbasi ta perfundon tha me provue per shtatzani tjeter..
Riana H (8 muaj më parë)
Lena un kur bera abort .erdh cikli pas 10 dite erdhi perseri dhe ne diten e 5 mos gaboj kam fillu kontraceptivet yasmin 1 muj dit . Dmth ne 1 shkurt kam bo pastrim .tani nga 17 shkurti filloj cikli serdh fillova ysminet 1 muj qe i ka 21 kokrra .taninne mars nuk perdora se ramazan, mbeta shtatzan me lejen e Zotit ..
Alba Alba (8 muaj më parë)
Kam degjuar qe 3 muaj pas abortit ka crregullim cikli. Por te keshilloj qe ti te jesh e qete dhe pa stres sepse ndikon shume. Nese ti qetesohesh shume shpejt do kesh bebe tjeter

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?