Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Mbas abortit???
Pershendetje shpresoj te jeni mir me gjeth bebushat e mir,nena deshta me ju pyt kum pas abort me 24 Korrik deri me 5 gusht,tani cikli me erdh prap me 30 gusht deri me 6 shtator apet me erdh me 13 shtator a asht nermal apo asht diqka me duhet me shku me ba nje kontrolll ,me 28 gusht para ciklit kum pas kontroll krejt mjekja me ka than asht ne rregull me anliza kan ra vlerat se jam ba marak ju faleminderit te gjithav nanav???
Lenaa .. (9 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?