Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Infektim e syrit
Pershendetje gra, vajzen e kam 10 mujsh dhe me duket qe ka infektim ne sy, por veten ne syrin e majt, ju ka kuq per perjasht edhe ju ka aj pak.. cfar muj te bej..
Edita Arifi (17 ditë më parë)
Alba Alba (16 ditë më parë)
Shplaja me uje te ftohte dhe nape. Coje per vizite te okulisti patjeter, mos i hidh asgje me mendjen tende.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?