Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Moiksje gjaku me sy
Nena uroj te jeni mire tw gjitha.nena jam shum e shqetesuar pasi me gjuajti djali me nje loder druri Tek 0jesa ballin anash .dhe kur u zgjova ne mengjes kisha nje tw moiksje gjaku me sy brenta Tek e bardha syrit .a I ka ndodhur ndonjeres kjo moiksje keshtu .ju lutem me tregoni cafre keni perdorur
Hira Hira (17 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?