Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

??
Pershendetje nena desha tju pyese nese i ka ndodhur dikuj kjo mu eshte hera e dy brenda javes qe pom me ndodh kam nje ndjejne nuk e di si ta pershkruaj prej lukthit vazhdon te poshte as sun po rri shtrire as. Ne kembe pom leshon trupi skam force per kurgja...nuk edhte dhimte ama si ligshtimee..tere diten jam keshtut mu ushqy ushqena mir flej 8 ore gjum a kini iden pse po ndodh kjo faleminderit
Erta A (16 ditë më parë)
Lume Hajda (14 ditë më parë)
Shko boni kontrollat mos e le ne asgjo se dyshimet qe i ki ma mir me u siguru
Erta A (14 ditë më parë)
Faleminderit nina ndoshta qe qete kohe um ka ra ma shum me nejte shkaku qe sjam tu punu per momentin...kam kerku me i bo analizat tash po pres kur ma bojn ni termin faleminderir
Nena Nina (14 ditë më parë)
Ndoshta eshte mir ti besh disa analiza mdoshta je pa gjaksi pasi ligshtim Mu me ndodh kur jam pasive nese rri gjith diten nuk kam angazhime, kur kam shum pun ngarkese nuk e di pse jam shum ma gjalle

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?