Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Foto te muri
Mthan qe jan t nalta gjandrrat tiroide kush kupton qetu ajan shum t nalta nana edhe cilin mjek ma rekomandoni n rrethin t gjilan ferizaj
Tina Tina (5 muaj më parë)
Flutra B (5 muaj më parë)
sjan tnalta ama anti tpo edhe anti tg nalt dmth e ki semundjen e hashimotos herdokur barnat ki me perdor po ki kujdes ndiet nashta sherohen edhe un i kam gjandrrat
Brik’ena S (5 muaj më parë)
Per gjilan te dr venera osmani shkodra.. ama prap me i miri eshte erdoan sefedini prishtine. Personalisht vet jam kan edhe jam shume e kenaqur.
Melosa Aliuu (5 muaj më parë)
Dr bardhi eshte shum i njohun per ferizaj Punon te klinika zeka veqse termin duhet me lan nuk po ka vende para 1 muji

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?