Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Me duhet ndihma juaj!
Prsh nena
Ciklin e fundit e kam pas me dt 19 dhjetor, me dt 14 janar kemi pas mardhenie te pambrojtur, poashtu edhe disa dite mbas kesaj data..
Sot dt 8 dhe cikli sme ka ardh ende, e bera nje test negativ...
Ina Ina (21 ditë më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?