Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Ovulimi
Pershendetje Nena ndoshta do me gjykoni,me dat 23 janar kam oas periodat mrem kam pas diten e ovulimit sonte kam tentu per shtatzani se kam degjuar se ne ditet e ovulimit lind shanca me pas djal, mjekja tha duhet te kesh 3 dit resht mardhenje kam nje vajz 5 vj
Arjeta A (18 ditë më parë)
Arjeta A (13 ditë më parë)
jo vetem pak dhimbje gjoksi por skam simtoma tjera se ska 4 dit qe kam pas mardhenje
Arta Ar (13 ditë më parë)
A ke simtoma?
Arjeta A (14 ditë më parë)
me eho me tha doktoresha se tkan plas qelizat
Arta Ar (14 ditë më parë)
Si e ke kuptuar qe je ne kohe te ovulimit? Edhe un njejt kam qen ne ovulim,un e kam ndjek me teste ovulimin
Arjeta A (14 ditë më parë)
jo 34
Arta Ar (15 ditë më parë)
Arijeta sa dit e ke ciklin? 28?
Adea Esa (17 ditë më parë)
Arjeta ishalla te plotesohet deshira. Qysh e ke kuptu diten e ovulimit kur e ki a i me bo ato testet ne barnatore? Une e kom kqyr ovulimin me nje aplikacion ne telefon qe ti tregon ditet kur ke ma shume gjasa per djal e per vajz e kom provu vetem qat dite qe ma ka qite daten per djal masnej kom pauzu 1 dite dhe kom provu prap disa dite me rradhe tash jom 31 javshe shtatzane ama mjeku me ka thon vajze hahahah. Kshtu qe bash kisha desht me dite nese ka funksionu tek ti secili njeri ka qef me i pas dy gjinite.
Erta A (17 ditë më parë)
Arjeta nuk e di sa eshtee vertet mirpo un kur kam mbete shtatzan kam pas marrdhenje qate dite qe i kam kry mujoret edhe nja 1 jave per per qdo dite edhe kam djalin...inshallah allahu ta ploteson deshiren amin
Linda Nebih Nil (17 ditë më parë)
Ishalla te plotesohet deshira edhe un vdes per qika i kam 2 djem ishalla tash ni qik jam shtatzan 10 jav. Krejt kem qef mi pas dy gjinit ishalla naj mundeson zoti me i pas. Edhe un kam nij qashtu e sa o vertet nuk besoj po per ty ishalla osht.
Arjeta A (18 ditë më parë)
Alas flm shum per komentin
Alas Alas (18 ditë më parë)
Pse me gjyku, psh une vdes per qika, e lutna me pas dy qika, edhe dikush tjeter don djem, eshte mormale deshira, Eshte e vertet qe nese bon mardhenje ditet e ovulimit gjasat jan ma te mdhaja me pas djal...

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?