Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kunati im ju lutem
Prsh nena mfalni deshta ta bej nje pytje jasht temes
Kam kunatin 25 vjet osht teper ibukur edhe fytyr amo edhe kshtu pasha dy qikat qe ikom osht teper djal imir osht i urt i qet ska behane veq qat cigare qe epin per tjera osht perfekt shum facell oshtt aj jeton ne zvicer punon atje e tash poo lyp mu martu amo aj po do naj njo qe jeton nzvicer qe me jetu bashk atje mos njihni naj sebeb qe don lidhje niher lidhje tana ata folin nermjet kurdush martohen akeni ndojn familjare qe jeton zvicer sit keni amuni mema qy fejzbukin ose tik tokin emrin
Liridona Liridona (28 ditë më parë)
Dorina Tina (26 ditë më parë)
Liridona sbesoj qe dojn krejt femrat aventura ndoshta meshkujt po a femrat jo po asnje sesht e njejt , koka i ri hala ishalla e gjen fatin e jetes po si te ka then me posht vjollca ka shku ajo koh tash krejt vet po i gjejn shyqyr e mos me ja lon kerkujt fajin kur kan probleme qka mgjete e qysh e tek , ishalla Zoti e rahaton me ni nafak tmir . Qysh po e pershkrun ti besoj qe femrat rend e presin qesi djali e shtyhen cila me mar ma perpara haha , nuk e njoh kerkond se un krejt i kam ne ks familjart e mi
Liridona Liridona (27 ditë më parë)
Pedi oj moter aj po shkrun me qika amo qikat spo dojn po thojn veq aventura meba ky aventura spodo pedo per seriozisht
Vjolca Bedjj (27 ditë më parë)
Oj moter ka hup ajo koh me t kerku tjeter kush nuse.. nese esht aq i pahshem i bukur i mir aj shum kollaj mundet me xhet vet nuse, ska nevoj me lyp naper internet. Nuk asht koha sot me lyp nuse n internet se sdihet cka tdel

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?