Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Përshendetje gra
Qysh jeni gra jam shtatzan dhe mka ra gripi fyti kolli hunt spo di jam.kan te mjeku mka qit pika.per hun edhe per fyt e koll po spo spo spom bajn hajr.qka me pi po tutna jam te prit sefte beben kush me ndimon qka me.pi flm
Arlinda Beqiri (23 ditë më parë)
Qesa Qesa (22 ditë më parë)
Arlind mos ke naj alergji polen ose ajror, se qeshtu bohna un nalergji
Esa Thaqi (22 ditë më parë)
merre djege sheqerin dhe tani qiti qumsht, e pije si qaj besoj qe te ndihmon per koll

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?