Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Per nenat ne gjermani
pershendetje nena shpresoj te jeni mire,
une para disa dite ne nje faqe ne instagram ja kam dhen imellen dhe emrin e mbiemrin se ka qene nje loje me fitu gjera falas per femije ,mirepo tash ne imell vazhdimisht po me vin imella qdo dite
a ka mundesi mem nxjerr ndonje problem se kam degju qe edhe i detyrojn me pagu ose i bejn kontrata pa dijeni
faleminderit nese gjeni kohe sepse kam ardhur von ne Gjermani por kam degju shume raste ne fb.kaloni mire
Suela Halili (18 ditë më parë)
Dorina Tina (15 ditë më parë)
Suela un jetoj ne ch keshtu jan faqet kur regjistrohesh te dergojn aksione ne email qdo dit gati te lodhin , ki kujdes mos u regjistro ne faqe qe ski interesim ose bone mos met ardh email prej tyne lajmerime a aksione perderisa sju ke dhen numer te karteles bankare mos u brengos ishalla skemi fatin se kohve te fundit po me vijn shum email anglisht qe me ju dergu pare se mi dijn informatat e mija po as si lexoj as sju kam kthy pergjigje as sju konfirmoj kurgjo
Suela Halili (17 ditë më parë)
po ma lypin me konfirmu imell adresen edhe po me qojn qka ka zbritje te artikujve tyre ama un veq imellen ja kum dha edhe emrin e mbiemrin
Lora ° (17 ditë më parë)
Çfare faqe eshte dhe çka shkrun ne ato E-Mail , a te kerkojne te dhene shtese ,a iu ke dhene ne telefoni? Nese te kerkojne mos bej gabim te iu japesh te dhena shtese.Ke bere gabim qe iu ke dhene E-mail sepse jane mashtues te marrin te dhenat dhe pastaj ka mundesi qe te dergojne fatura qe duhet te paguash per tere vitin sepse llogaritet si kontrate e nenshkruar me vetdeshiren tende. Ose te hakohen llogaria e bankes.Shiko se do e kesh ndonje mundesi ti besh Kündigung ose qe nuk ke inters dhe i bllokon e-mail.Edhe nje gje nese krejt boten perfitohet ose ipet diçka falas permes internetit ne Gjermani kurre te gjitha jane mashtrime keshtu qe bej kujdes herave te tjera.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?