Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Shampo, krem, vaj trupi per bebe
Pershendetje! Shpresoj qe te jeni krejt mire.
Se shpejti po behem nene për here te dyte dh desha te provoj linjen e shampos hipp, cfar mendimi keni a eshte i mire, apo cfar me sugjeroni ju?
Te vajza e kam perdor mustela po nuk jam nda edhe shume e knaqur
Dorina Dori (18 ditë më parë)
Dorina Dori (17 ditë më parë)
Do e mar niher te verdhin ta provoj te goca madhe dhe po ashtu do ja vazhdoj edhe bebit te kesaj linje pra,tani jam 32 javeshe por duhet te pergaditem edhe pak ka ngelur Ti kesh me shendet femijet dhe nje her Faleminderit per pergjigjet
Albania Albania (17 ditë më parë)
Po te verdhen e mar . Dhe kremin e mar tubet dhe vajin e trupit ate me shishe te tejdukshme dhe pudren e bardh . Un i perdori tani ata le te thon cte don ne dhe vet jemi rritur me ato shampo e gje sna gjeti . Po gjithsesi kur te blesh gjera per bebin mos blej shum ai rritet shpejt dhe nvarsi se cfar i perdor e cfar jo . Te tregon puna vet . Sa javshe je ??
Dorina Dori (17 ditë më parë)
Albana faleminderit për pergjigjen. Edhe une deshta te ja provoj njeher qikes Johnson e pastaj me ja perdor edhe bebes po cfar nuk lexova se kancerogjen e sedi cka... ka disa lloje ti cilin lloj ja perdor djalit apo ate qe eshte i verdh? Ketu ku jetoj sedi a ka chicco veq me kshyr me porosit me provu edhe ate. A i perdor edhe kremrat te njejtes firm
Albania Albania (17 ditë më parë)
Tani varet me si e ka lekuren bebi por un me vajzat isha shum e kenaqur me produktet e Sebamed por lekura e djalit smi duronte dhe me te kam perdorur produktet e Johnson . Me sampo krem e te gjitha . Sepse sebamed me rrinte si shum e yndyrosur lekura e tij dhe si i porsalindur kishte dhe akne ne fytyr . Johnsoni e mban but por jo ashtu te vajisur e thith lekura e tij . Te dyja shum te mira i kan produktet por shum varet dhe me lekur . Hipp kam perdorur 1 her tek vajza e dyt por se di disi nuk me pelqeu ndoshta ngaqe dhe ajo eshte dhe ne diten e sotme shum lekur e ndjeshme skam guxuar kurr te nderroj krem as mark panoline . Prandaj smund te jap nje mendim konkret . Tekstur kremi i hipit ka shum te mire por mua te vajza smu pershtat sa per shampo sdi E vetmja chicco qe e perdori dhe sot te femijet perpos djalit qe i perdor johnson . Por te dyja jan shum te mira nuk i djegin syt . Gje qe per mua eshte shum me rendesi .

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?