Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Java 34
Prsh nena jam ne javen e 34 + 4 dit po kohve te fundit shum ma pak pe ndjej beben , edhe shpesh pom forcohet barku theksoj qe ppo mundohna mu rujt per shkak qe kom me lind me operacion po ppm rrok si panik kur pom bohet barku guri , a ju ka ndodh ndonjeres kshtu se deri te hanen nuk kam kontroll e nuk pom pritet me dit a osht diqka shqetsuse
Zana A (1 muaj më parë)
Amra Mehmeti (1 muaj më parë)
Po shume veq ni jave i paskem dallim hahaha, po ni qike sherramane qe sem len kurr me pushu hahaha po e di se edhe un njejt ma heret sem lejke as me flejt tu leviz e tash shume ma qete po tash sen po fle prej merakut e tu i bo gati senet , hiq kurxhoo qka tmujna me ndihmu e me i qetsu njona tjetren mire eshte :*
Zana A (1 muaj më parë)
Amra uh sa afer kokem a mduket e ki edhe ni fmi dy vjet e diqka. Shpesh pom kap nifar frike Zoti hajr e boft se kshtu kogja shum e kom pas tlevizshem kit bebe e tash qe spe nij shum menja pom fluturon ka osht mas keqti po inshaAllah lindem shnosh e mir, faleminderit per pergjigjee :D
Amra Mehmeti (1 muaj më parë)
Pershendetje Zana afer qenkemi un jam 35+4 e ket shtrengim e kam prej koxha javeve tmahershme po tash normal ma shpesh edhe pom zgjat ma shume nqato momente nuk muj as me ec po nuk po shqetsona se eshte normale pergatitet per lindje , e beben qe e ndjen ma pak eshte shkaku hapsires se tash merr beba edhe peshe ma shume e eshte rrit nuk ka ven per me leviz ashtu shume po levizje ma te rralla po ma tvrazhda se ka edhe force ma shume un pi thom burrit si mem grry pom vjen :'D

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?