Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Therrje ne vagin???
Prsh nena un jam ne javen e 18 te shtatzanis mirpo ndonjeher kam si therrje mu me vagin nuk jan aq te shpeshta ndodhin 1 her n javt mirpo at dit mbrena dites m ndodh shpesh, mka ndodh edhe ne javet me heret mirpo sod kam nejt si shum ne kemb e kam pas pak mashum e kur ulem ose shtrihem skam, a mund te jen normale, flm shum ju qe pergjigjeni.
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?