Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

virgjiniteti
pershendetje nese kishit mujt me nda eksperiencen e juaj me humbjen e virgjinitetit jam e martuar qe 6 muaj dhe nuk po muj me humb po kam shum frik pom ndikon shum ky sen edhe psiqikisht a kishit mujt mem tregu ndonje menyr me te leht, dhe a ka mdonje mjet diqka gjinekologet qe ta humbin me leht
Zana Krz (1 muaj më parë)
Albania Albania (28 ditë më parë)
Hmm , tani nuk kuptoj ju tentoni dhe spo mund te prishet cipa e himenit apo ju nuk tentoni sepse ti ke frike ?? Nese eshte kjo e para shko te mjeku ske rruge tjeter meqe smundet ai zotnija . Por nese eshte fakti qe "ti ke frike " ateher moter e dashur ti po shkaterron me ndergjegjie te plote martesen tende . Nese ben nje llogaritje te thjesht 6 muaj i bien te pakten 180 net ku ti bie te flesh me tet shoq si moter e vlla . Vertet mendon se ai nuk eshte merzitur se nuk i ka shkuar mendja te te tradhetoj ( gje qe besoj se deri ne sot e ka ber me disa raste ) . Pavarsisht dashuris qe ka per ty e ke ti per te , duhet te kuptosh qe ti po luan me piken e dobet te cdo mashkulli " krenarin e tij mashkullore . GABIM . Ket ulje vetbesimi qe po i shkakton ai do ta kerkoj te te tjerat . Besooom nuk ta them me hile . Hiqu ti qa te thojn jo kush te do te pret e bla bal bal . Nuk te pret sepse ska cpret me teper ai eshte martuar me ty je gruaja e tij per fatin e keq ne ket drejtim intim flas sepse ste njoh si njeri qe te gjykoj . Ok jam dakort te ishte ndonje arsye ( shtatzani , operacion etj ) ku ai e justifikon veten te vetja po keshtu kot . Jo moter je gabim dhe mendoj se ai ka filluar as mos ta imagjinoj me intimitetin me ty . Se i vjen turp se tka ba si moter tash . Shum gjynah cpo i ben vetes shkurt shqip . Mblidh mendjen e mos bej lojra me jeten tende . Sje as e para as e fundit . Po kur te vije puna per te lind femi cdo besh ti ? Kur ke frike nga mardhenja intime .
Alas Alas (28 ditë më parë)
Se di pse pom vjen me kesh me kete pune e para 6 muj masi qe je martu se dinku jeton e si jeni njoftu qe as te fejum se keni ba kete pune mos ndoshta burri ka naj problem me organin qe smunet ose diqka tjeter se puna e vergjenitetit spom doket tem diskutimi Une nje kshill ta kisha dhan pasi qe jeni besoj dyt pa eksperienc, ne fillim mardhanjes bo loja sekusuale te gjithq ska turp aty eshte burri jot e je gruaja e ti, zgjate lojen se me loj zbuten muskujt e vagines bohet e langshme edhe pot garantoj qe as qe ke me ni nese paraloja eshte ne fillim
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)
Lira ashtu eshte ska diskutim mirpo 6 muaj eshte nje koh e gjat, nket rast edhe burri duhet t ket interes, sepse nik eshte edhe ndonje dhimbje e madhe ket te gjitha e dijmm, ska pse me bo qaq t madhe
Lira Krasniqi (1 muaj më parë)
Oj xhejlane po aj qe e ka perime prit 6 muj e 1 vjet kur t don te run, e ato qe se kan perime se kan gajle a po ka dhimbje a jo e qelin sahora hahah Diellza meri qat gell ne barnatore lyp te ndihmon besoj
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)
Dhe ma interesant pom vje qfar burri qfar durimi qe 6 muj qysh ka mujt me nejt deri tash pa pas mardhanje hahah
Xhejlann Idrizi (1 muaj më parë)
Prsh diellza mos u frikso dhe mos u bazo ne fjalet e gravee se beso asnigje seshtee, jan disa gelle per intimitet per mua t pakten me kan ndihmuar besoj qe edhe ty ta lehtson, po besoj ti mashum e ki psiqike largojww e dashur se seshte asgje.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?