Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjinia e bebit
Pershendetje nena si jeniii , ne javen 12+4 isha te aida kumnova dhe me tha qe pres nje vajze, kontrollen tjeter tek doktori ismetii me tha djale !!
A keni ndonje rast qe ka gabu aida se une shumm i besojjj
Meri Ina (2 muaj më parë)

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?