Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Zemra e bebit
Mike isha ne kontroll 21 jave jam dhe me kshyri kogja shum. Doktoresha me tha se duhet me i pa 3 damar a sdi qysh ke te zemres se bebit ne keto jav por tha po i shoh vetem 2 dhe tha ndoshta bebi ka poziten e keqe por hajde tha prap te dielen ta shohum. A ju ka ndodh ndonj kujt kshtu. Se u bana marak
Linda Nebih Nil (2 muaj më parë)
Mira Nira (1 muaj më parë)
Linda nuk më ka ndodh, po a keje në kontrroll mo çka të tha?

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?