Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Beta hcg 72.3
Pershendetje, ciklin e fundit e kam pas me 02.04 ndersa me 03.05 pas dy testeve pozitive e bera dhe analizen beta hecg qe rezultoj 72.3. Dr me tha positive po duhet ta perseris prap te henen. Si ju duket kjo vlere ?
Donna I (2 muaj më parë)
Ema Z (1 muaj më parë)
Sh mire eshte si vlere.acdo 2 dit duhet dyfishohet.
Meri Ina (2 muaj më parë)
Urime

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?