Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

14 javeshe
Pershendetje nena te dashura,uroj te jeni mirë,deshta me ja u ba ni pyetje qe kogja shum jam ba merak vAllahi,jam ne javen e 14 gati,por mka kap nje stres i madh,barku nuk me rritet,dmth me duket mka mbet po i njejti qe ne fillim shtatzanisë,sidemos dhe ne mengjes kur zgjohem nuk me doket fare,kshtu nuk asht se jam e dobet,jam 81 kile jam ba shummm merak oh Zot po them mos ndoshta spo zhvillohet a naj sen kam qen kontroll para 2 jave krejt mir me ka than,tash e kam kontrollen e rralles neser!Ps asht shtatzania e dytë,ne te paren kam pas abort
Shqiponja Hasani (2 muaj më parë)
(2 muaj më parë)
Hiq mos u shqeteso un jam 13 javsh ama shum shum pak e kam barkun as nuk doket qe jam shtatzan..un po kam problem me gjakderdhje sot tan kohen kam pasur ngjyr kafe e perzime mw ngjyr zi
J A J (2 muaj më parë)
Shume heret me tu duk barku , mua qysh muajin e 5 ka filluar te me duket pak per me dallu qe jam shtatzan !

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?