Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

17 jav, gjinija
pershendetje, jam ne javen e 17+3,
kam qen ne ko troll javen e 13 me ka then mjekja qe duket si vajz, por u duke pak nje maje dhe sish e sigurt, e sot isha prap, prap tha nuk sho diqka per djal, por nje maje e vogel i del akoma , por tha per vajz esht se edhe vajzat e kan, a ju ka ndodh juve ju lutem kesi rasti?
Meri Ba (2 muaj më parë)
Meri Ina (2 muaj më parë)
Kerko ne internet , nub theori
Meri Ba (2 muaj më parë)
qa dmth kjo teoria nub?
Meri Ina (2 muaj më parë)
Foton e ke marr prej internetit a po? Ai osht uterusi i femra e 100% teoria nub
Meri Ba (2 muaj më parë)
mund ta shihni tek muri nje foto, ashtu duket, prandaj thash tju pyes edhe juve a ju ka ndodh keshtu te jet, dhe te keni lind vajz
Meri Ba (2 muaj më parë)
poo 17 jav me djal kur kam qen shtatzan esht dok shum shum kjart, por tash se di nuk duket kshtu te jet djal, dmth me kan dallojet shum leht, por nje maje i verehet kur e shiqon anash, por mjekja thot qe edhe vajzat e kan!
Meri Ina (2 muaj më parë)
Njejt ne javen 12+5 isha te nje dr mtha vajze, dy doktor tjere mthan djale, tash spo di mka met edhe 2 jave me prit. Po ne javen 17 besoj qe vrehet qka eshte
Mira Nira (2 muaj më parë)
Përshëndetje, nuk më ka ndodh kurr kshtu mem than mjekja , në vajzën mka than qik edhe qik u kan, ndjalin u dok sigurt që djal, e tash apet jom 7tzan dhe një vajzë e pres , mjekja mtha që vajzë ësht se u dokke bash mir.. hera par që po dëgjoj rastin tënd.

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?