Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vonese cikli 9 dite
Pershendetje,
Doja nje mendim nisur nga eksperiencat tuaja.
Kam nje vonese cikli prej 9 ditesh sot. Ciklin e kam te rregullut mund te kem max 1-3 dite vonese ndonjehere por kesaj here 9 dite sot. Simptomat qe ndjej jane therje ne fund te barkut here pas here njejt sikur do me vije cikli, dhimbje shpine, paksa dhimbje gjoksi dhe marrje fryme/lodhje sidomos ne darke. Testet qe kam bere me dalin negativ, vetem njeri me doli me ne vije shum te zbehte pas disa oresh por te tjeret negativ. A ka mundesi te jem shtatzane? Sot kam lene orar per vizite por doja te dija dhe mendimet tuaja.

Faleminderit nese pergjigjeni !
Klaudia Ada (2 muaj më parë)
Anita Sha (2 muaj më parë)
urime se sigurt je njejt simtoma i kom pas . ne ultraza sbesoj se ka mujt me vrejt se shumm heret njejt simptomat i kom pas isga kon 7zan e se kom dit .nese ke dasht me mbet urime

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?